Будь-який підприємець, який вже відкривав свій бізнес, підтвердить, якою б не була привабливою бізнес-ідея, успіх її реалізації на 80% залежить від Вашої власної активності, професіоналізму.

lak dla nogtey lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1Особливо, якщо це стосується нової для ринку продукції. Магазинів і торгових точок в будь-якому місті дуже велика кількість. І займаючись тим же, чим і Ваші конкуренти, Ви навряд чи вийдете на високий рівень прибутку. Залишається варіант відкрити магазин з ексклюзивним товаром. Ось тут то ми з Вами і поговоримо про світну продукцію.

Якщо Ви відкриєте торгову точку з реалізації світної продукції в популярному торговому центрі з великою прохідністю - це дасть Вам певні переваги в залученні кінцевого покупця, який буде купувати продукцію для власних потреб.

Що можна запропонувати покупцеві в торговій точці в молі:

- Продаж готової світної продукції (лаки для нігтів, що світяться натуральні та штучні камені, свічки декоративні, фотопапір і т.і.)

- Магазин готових сувенірів та біжутерії, а також виробів «під замовлення» на основі готової світної продукції (магніти, листівки, біжутерія і т. і.)

- Світна фарба «під замовлення», у т.ч. для флористів

- Матеріали для поліграфії і фотографів (світна плівка, фотопапір)

- Прийом замовлень для майстерень по нанесенню світних зображень і фарбуванню деталей автомобілів

- Прийом замовлень для фарбування виробів спеціального призначення (огорожі, люки, таблички, елементи електричних шаф, рибальські приладдя, тощо)

- Прийом замовлень для будівельників - обробників (світні малюнки на стінах і стелях, інших елементів інтер'єру)

- Прийом замовлень для художників (написання картин з використанням світних фарб)

- Прийом замовлень з виготовлення елементів FES - систем безпеки (таблички, розмітка, покажчики, знаки безпеки та ін.)

- Прийом замовлень для нанесення світних малюнків на тканину

- Прийом замовлень для виготовлення світної реклами

Потенційні покупці:
Практично всі, кому цікава і потрібна світна продукція.

Початкові вкладення: закупівля світної продукції в необхідному Вам асортименті на суму від 5000 Euro; обладнання та дизайн торгової точки (від 6 кв. м) - від 500 Euro; оренда площі в ТЦ, реклама і поліграфія - від 100 Euro; зарплата продавця.

Рекомендована націнка: від 50% до 150% залежно від напрямку, категорії покупців (кінцевий або посередник) і домовленості з партнерами.

Як рекламувати і продавати продукцію:
Сама торгова точка (при її вдалому розташуванні й обладнанні у фірмовому стилі) в торговому центрі служитиме рекламою. Можна зробити альбом фотографій для демонстрації, а також зробити листівки, флаєри, буклети і роздавати потенційним покупцям (витрати, наприклад, на 1000 листівок - до 30 Euro). Наша компанія надасть Вам шаблони листівок, варіанти «працюючих оголошень» і цікаві фотографії продукції та результатів її застосування, а також сертифікати якості та гігієнічний висновок на продукцію.

Коли Ви будете облаштовувати свою торгову точку з продажу світної фарби, Вам необхідно буде організувати невелике демонстраційне приміщення - темну кімнату, в якій Ви зможете розташувати зразки готової продукції, фарбувань по різних поверхнях. Наявність наочного матеріалу просто необхідна, інакше покупець може подумати, що Ви хочете продати йому «кота в мішку». Жодна фотографія, брошура не зможе передати той ефект, який створюється при відвідуванні демонстраційної кімнати.

До відкриття торгової точки необхідно визначитися з важливими для Вас напрямками роботи та відвідати профільні компанії з метою налагодити співпрацю. Співпраця полягатиме в наступному: Ви приймаєте замовлення на світну продукцію або на виготовлення відповідних виробів або послуг профільними компаніями і самостійно працюючими фахівцями і забезпечуєте ці компанії і фахівців світною продукцією (продаєте їм світну продукцію). Співпраця є взаємовигідною, позаяк Ви забезпечуєте профільні компанії замовленнями, при цьому продаєте світну продукцію, а вони, обслуговуючи замовників, рекламують Вашу точку, бо зацікавлені в нових замовленнях.

Для закупівлі продукції за спеціальними дилерським цінами Вам необхідно укласти договір з компанією Acmelight. Вам буде надано сертифікат офіційного дилера Acmelight і Ви будете єдиним продавцем світної продукції у Вашому місті.