У бізнесі можна робити тисячі кроків і здійснювати тисячі дій і при цьому не отримувати результат. А можна зробити одну дію і відразу стати успішним бізнесменом. Що ж це чарівна дія? У маркетингу стала класикою формула з просування: потрібний товар потрібному покупцеві в потрібному місці і в потрібний час. Головне і визначальне слово - потрібний.

Потрібний товар

Фабрика з виробництва світних матеріалів Acmelight 9 років тому вивела на ринок унікальний інноваційний продукт - світну фарбу. Продукт одразу зацікавив потенційних покупців поєднанням незвичайного світіння в темряві і безпекою застосування одночасно. Поверхні, пофарбовані світною фарбою, набувають властивість акумулювати енергію світла (сонячну або ламп «денного» світла) і повертати її світінням в повній темряві. Світіння без електрики стало справжнім проривом в багатьох напрямках застосування.

Потрібний покупець

Які галузі знайшли застосування світної фарби для себе не просто цікавим, але й економічно виправданим? В першу чергу - це створення систем безпеки та евакуації людей. В умовах надзвичайних ситуацій світіння покажчиків виходу в темряві і задимленості стало єдино можливим рішенням при облаштуванні багатоповерхових офісів, адміністративних будівель, торгових центрів і т.п. Прості у виготовленні і недорогі світні покажчики - товар, який буде затребуваний завжди і всюди.

Далі - будівництво та ремонт. Тенденція відходу від сірості в оформленні будівель і споруд до яскравих кольорів оформлення привела дизайнерів до думки робити фасади будівель і внутрішню обробку не просто яскравою, а ще й світною. Функціонально і красиво - ось характеристика світних поверхонь, виконаних фарбою Acmelight™. Десятки дизайнерських компаній по всьому світу оцінили дизайнерські властивості фарб, що світяться.

З введенням в промислове виробництво нової номенклатури - світних натуральних і пластикових каменів до кагорти покупців Акмілайт приєдналися фахівці з ландшафтного дизайну. Сяючі «місячні» доріжки прикрасили елітні особняки і президентські палаци. Проста технологія виготовлення доріжок з використанням світних в темряві каменів зробила цей напрямок понад рентабельним для студій ландшафтного дизайну.

Простота в застосуванні і супер ефект в результаті - ось основна перевага світних продуктів. Почати свій бізнес з таким товаром легко і просто.

Потрібне місце

Дилерська пропозиція компанії Acmelight цікава для покупців тим, що за ним закріплюється обраний регіон з ексклюзивністю продажів на території. Дотримується принцип: один регіон - один дилер. Це дає свободу просування і продажів світних продуктів Acmelight™, що найсприятливішим чином позначається на рентабельності бізнесу.

Потрібний час

Постійна наявність світної продукції на складі виробника та дилера компанії дозволяє забезпечити швидкі поставки кінцевим споживачам.

Дилерська програма Acmelight передбачає відкриття нового бізнесу або нового напряму в рамках існуючого. Дилерські знижки до 40% і бонуси скорочують період окупності до 3-х місяців. Рентабельність бізнесу залежить від обсягу продукції, що закуповується і регіону і може бути більшою за 100%. Це створює передумови для відкриття своєї справи зі зростаючим у геометричній прогресії доходом. Як стати дилером Acmelight можна дізнатися у менеджерів компанії.

Марина БОБРОВА