Так, звичайно, цікавим і незвичайним! Таким, щоб туди хотілося приходити знову і знову! Покажемо це на прикладі розважального центру Ілюзіон в Киргизстані, де творча команда фахівців зуміла за допомогою світних фарб зробити супер розважалівку і для дітей і для дорослих.

Як Вам така чарівна кімната? Це не картинка, це реальна кімната, потрапляючи до якої втрачаєш відчуття часу і реалістичності. Прямо як в гостях у Аліси з країни чудес. Що відбувається насправді ми розповідати не можемо, тому що це секрет розважального центру. Про це можуть дізнатися його відвідувачі, коли прийдуть в Ілюзіон.

Але один секрет розкрити ми можемо - те, що світиться у темряві, пофарбовано за допомогою світних матеріалів Acmelight™.

А дитяча кімната з літаючими кульками - відчуття щастя і занурення в дитинство гарантовано! Жоден ліхтарик або підсвічування не забезпечать такий ефект. Тут не треба бути великим художником, малюнки, виконані за допомогою світних фарб, будуть гарні завжди. Проявляє себе магія світла, магія світіння в темряві. Фантазія плюс світні фарби Acmelight™ і розважальний центр стане вдвічі привабливіше! Адже саме до цього прагнуть власники нічних клубів, розважальних центрів та інших закладів, що мають слугувати розвагою для дітей і дорослих.

Світні інсталяції

Незвичайні світні інсталяції - це ті самі витвори мистецтва. Вони можуть бути складними, а можуть бути абсолютно простими, але від цього не втрачати свою принадність. Ось яку інсталяцію за допомогою світних матеріалів придумали у Ілюзіоні:

А ще подивіться на світлові інсталяції відомого італійського дизайнера Массімо Уберті. Всі вони прекрасні, але виконані за участю електропроводів, що знижує їх естетичну привабливість, робить їх залежними від електропостачання і більш небезпечними.

Такі інсталяції можна і потрібно створювати за допомогою світних фарб. Ефект той же, але скільки переваг: робити їх значно простіше, вони безпечні і навіть більш економічні!

Грати в темряві

Грати у настільні ігри у темряві набагато цікавіше! А Ви ще не спробували?

А нічні квести! Це неймовірно! Пошук скарбів у темряві - захоплююче заняття. Просто днем ті ж предмети виглядають звичайно, а у повній темряві - повні загадковості й інтриги! І той, хто це зрозумів - почав активно використовувати світну фарбу для реалізації своїх задумів! І як Ви думаєте - у таких закладах більше відвідувачів? Відповідь очевидна. Незвичайне завжди приваблює. Але ж все геніальне просто, але ця простота дозволяє створювати нові відчуття і емоції. Адже за цим і йдуть люди у розважальні центри.

Світні фарби Acmelight™ існують для різних видів поверхонь: металу, дерева, бетону, пластику, скла, текстилю, а значить можливо пофарбувати практично все! Світять пофарбовані поверхні 6-8 годин. І у цьому принадність такого матеріалу!

Пробуйте, дерзайте, у Вас обов'язково все вийде, а Фабрика з виробництва світних матеріалів зробить все для того, щоб Ваші відвідувачі були у захваті!

Інформацію про придбання світних фарб можна отримати у менеджера компанії.

Марина БОБРОВА