Напевно всі колись замислювалися над питанням: як цікаво прикрасити своє житло або робочий простор. Це можуть бути найрізноманітніші і індивідуальні ідеї, але коли справа доходила до придбання або виготовлення багатьох відштовхувало те, що це не завжди дешево.

Сьогодні ми запропонуємо три цікаві і унікальні ідеї для індивідуалізації Вашого приміщення, які не заберуть багато часу й грошей. Бути в тренді і при цьому не бути як всі стає все складніше. З'явилося безліч різних стилів оформлення і безліч різних прикрас для інтер'єру. Чи часто Ви зустрічали предмети в інтер'єрі, які можуть світиться самі по собі? Зацікавилися? Тепер уявіть, що для цього не потрібно купувати нові дорогі меблі і це можна зробити з тих, які вже є. При цьому Ви не витрачаєте великі гроші на покупку нових меблів, не порушуєте дизайн і залучаєте людей тим, чим вже нікого не здивувати.

У нас виникла ідея, яку ми із задоволенням розповімо Вам і це світні столи, барні стійки, кухонні столики та інші поверхні. Завдяки фарбам AcmeLight, все це можна змінити на краще так, як захочеться вашій уяві.

І ось найголовніше. Чому б на цьому не заробити? Унікальність пропозиції завжди плюс до старту бізнесу.

Розповідаємо…

Виробництво світних столів

Почнемо з поверхонь, які автономно світяться в темряві не живлячись від електрики. Застосування люмінесцентних фарб вже давно реалізується у багатьох ідеях, але останнім часом все частіше на просторах інтернету зустрічаються ідеї, зі світними столами, які створюють неповторну атмосферу в будь-якому місці. Мало хто хоче морочитися і робити цей стіл самостійно. Це довго і вимагає великих грошей ... Але ми розвіємо цей міф і дамо Вам можливість втілити мрії в реальність. Все що потрібно це фарба AcmeLight і будь-який стіл який ви хочете змінити на краще. На столі ідеї можуть не обмежуватися, це може бути барна стійка в ресторані або барі, столики в кафе або на літній терасі, унікальні поверхні в анти-кафе або просто літня веранда в заміському будинку. Пофарбуйте ці поверхні нашої фарбою, в світлий час доби - це буде самий звичайний стіл або бар, але з приходом темряви ... ця поверхня перетвориться в додаткове джерело освітлення і натхнення. Тільки уявіть який вечір можна провести за таким столом або випити найсмачнішу каву в барі, або не каву ...)

Виробництво флуоресцентних столів

А тепер розповімо Вам ідею, яку можна використовувати для створення атмосфери чарівництва та драйву в кальянній, літніх кафе, нічних клубах, боулінгу або лазертагах. Будь-які поверхні можна перетворити на супер яскраві родзинки вашого інтер'єру. Для цього просто потрібна фарба AcmeLight і ультрафіолетова лампа яка є в багатьох закладах і яку можна придбати в магазині. Покривши поверхні приміщення такою фарбою Ви додасте їм гарний відтінок при освітленні, але ... як тільки пропадає світло і включається ультрафіолет, ці столи перетворюються на яскравий і неповторний елемент, що здивує Ваших гостей.

Тільки уявіть стіл, який не стандартного кольору, а кислотно-жовтий або зелений і який світиться без спеціальних елементів освітлення на ньому, які можна пошкодити. Такі кальянна або бар безсумнівно будуть залучати куди більше людей ніж стандартні заклади.

Виробництво світних 3D столів

На закуску ми залишили ідею для найдосвідченіших читачів. Це ексклюзивні столи з 3D-ефектом. Може ви вже зустрічали десь подібні підлоги або кухонні стіни. Такий стіл стовідсотково зможе здивувати і надихнути самого скептичного критика. Уявіть стіл, всередині якого ущелині із застиглою рікою, або кратер вулкана, або барну стійку схожу на розтріскане від морозу озеро, цікаво звучить, правда? А тепер уявіть, що це все можна зробити недорого з куплених матеріалів або ще простіше, зробити це з того що вже стоїть у Вас.

Все що для цього потрібно - це фарба AcmeLight, сама поверхня і епоксидна смола. Поверхня, яка пофарбована з якоюсь задумкою і потім залита епоксидною смолою набуває не тільки глянцевий вигляд і створює ефект 3D малюнка, але і неймовірно красиво виглядає в темряві.

На цьому Ваша фантазія може не зупинятися і вигадати ще безліч ідей, які Ви з легкістю зможете втілити в реальність використовуючи Вашу фантазію і фарбу AcmeLight.