Я часто буваю в будівельних супермаркетах і одного разу мій погляд зупинився на стенді з пропозицією знаків безпеки. Там були різні знаки і таблички, але всі вони були виконані на звичайній плівці оракал, а чоловік, який стояв поряд, шукав світні пожежні знаки. Чому саме світні? - Запитаєте Ви. Саме про це стаття.

Світні знаки безпеки - затребуваний товар і цікава ідея для бізнесу з мінімальними вкладеннями.

Те, що без знаків пожежної безпеки неможливо ввести в експлуатацію будь-яке приміщення, призначене для магазину, офісу, ресторану, навчального центру та іншого громадського місця, знають всі. І одне з основних вимог пожежників - наявність планів евакуації на кожному поверсі будівлі, спеціальних знаків і піктограм. І багато власників приміщень підходили до недавнього часу до цієї вимоги досить формально, закуповуючи звичайні знаки пожежної безпеки.

Що змінилося і чому краще купувати світні знаки безпеки

Змінився світ і, на жаль, статистика терористичних актів і техногенних катастроф невтішна. Новини щодня повідомляють про десятки загиблих людей в результаті аварій, пожежі, вибухів і обвалів. Це сумний факт.

Але кількість постраждалих можна істотно знизити, якщо дати можливість потерпілим своєчасно вибратися з небезпечної зони. Для цього потрібно перш за все зробити світну розмітку, яка вказує напрямок виходу. Евакуаційні шляхи, які видимі в повній темряві при відсутності електрики - це сучасний підхід до системи безпеки в громадських місцях.

Як робляться світні знаки безпеки

Технологія виготовлення проста і реально займатися таким виробництвом може будь-яка людина. Для виробництва закуповується самоклеюча світна плівка FES Acmelight™. Фотолюмінесцентна плівка стійка до старіння, тому може використовуватися не тільки всередині приміщень, а й зовні. Матеріал має відмінні механічні властивості, відрізняється підвищеною міцністю, легко ріжеться.

Закуповувати рулоном (36 м2) вигідніше, тому що це вважається оптовою закупівлею та ціна знижується на 25-30%. Роздрібна ціна 1 м2 49 Євро, а з урахуванням знижки - 35 Євро. Це перший етап заробітку - на дилерській знижці від виробника.

Для виконання роздруківок Фабрика з виробництва матеріалів, що світяться надає електронні макети всіх відомих знаків безпеки або може їх зробити у форматі, який вимагається для якісного друку. Це другий етап заробітку - на відсутності витрат на розробку макетів.

Далі - друк, який можна виконувати на початковому етапі в будь-якому поліграфічному центрі. Для отримання зображення на самоклеючій фотолюмінесцентного плівці використовується струменевий принтер color JET, а також сольвентні чорнила. Також можливе застосування технології нанесення шовкотрафаретного та інверсної друку. Але, для того, щоб збільшити свій прибуток, необхідно знайти поліграфічний центр, з яким Ви будете працювати на вигідних умовах на постійній основі. Для цього Вам також необхідно обумовити постійний обсяг замовленнь. Третій етап заробітку - економія на друку.

Витратна частина визначена і складається з:

  1. Витрати на закупівлю матеріалу: 36 м2 * 35 = 1260 Євро

  2. Транспортні витрати: 1260 * 0,1= 126 Євро

  3. Витрати на друк і порізку (без урахування знижки): 36 м2 * 6,4 = 230 Євро.

Разом: 1616 Євро

Дохідна частина:

Світні знаки відповідно до стандартів можуть бути наступних розмірів:

Знак безпеки 100*200 мм

Знак безпеки 150*150 мм

Знак безпеки 150*200 мм

Знак безпеки 150*300 мм

Знак безпеки 130*240 мм

Знак безпеки 300*300 мм

Знак безпеки 410*330 мм

Для зручності розрахунків візьмемо Знак безпеки 100 * 200 мм. Вартість звичайного знака в середньому - 1 Євро, світного - 1,5 Євро. З 36 м2 світної плівки можна виготовити 1800 таких знаків: 1800 * 1,5 = 2700 Євро

За мінусом 25% комісії (торгової націнки) магазину дохідна частина становитиме: 2700 * 0,75 = 2025 Євро

Прибуток складе: 2025 – 1616 = 409 Євро

Якщо врахувати, що Ви особисто займаєтеся тільки логістикою (організація доставки матеріалу, оформлення замовлення в поліграфії, договір з будівельним супермаркетом), то такий дохід можна вважати пасивним.

Укладаючи прямі договори з підприємствами і самому продаючи знаки через інтернет можна збільшити прибуток.

Знаки можуть бути будь-якими

Якщо підійти до справи творчо, то можна робити не тільки знаки безпеки, а й будь-які інші знаки і покажчики. А їх така кількість, що роботи вистачить надовго!

Знаки потрібні всюди, де можуть бути люди. Знаки можуть бути стандартними, а можуть бути і вигадані власником. Важливо показати замовнику, що світні знаки «працюють» цілодобово і для того, щоб вони світилися, не потрібна електрика. Досить періодичної підзарядки від будь-якого джерела світла: природного або штучного.

У чому перевага такого бізнесу?

У тому, що, налагодивши відносини з великими будівельними мережами, можна отримувати досить великий пасивний дохід, який буде служити фінансовим фундаментом для створення бізнесу, а, продаючи через інтернет, розширюючи свою номенклатуру можна «робити собі ім'я», тобто зміцнювати іміджеву складову. При цьому, на перших етапах становлення бізнесу, Вам не потрібен офіс, не потрібні наймані працівники, тобто витрати мінімальні.

Більш детальну інформацію можна отримати у менеджерів Acmelight.

Марина БОБРОВА