Аквадизайн стає все більш популярним напрямком дизайну. І якщо у Вас є художній смак і Ви вже робили спроби прикрасити акваріум, то чому б не розглянути це заняття як можливість не тільки самовиразитися, але і заробити. Фабрика з виробництва світних матеріалів Acmelight пропонує зайнятися світловим декором для акваріума. Переваги такого бізнесу очевидні: у вас немає необхідності у офісі і великих капіталовкладеннях. Досить зробити сайт (навіть на безкоштовній майданчику), створити групу в соціальних мережах, прорекламувати товар і замовники у Вас будуть обов'язково.

Що Ви будете продавати

Композиції та окремі предмети для акваріума, які будуть світитися в темряві. Як готові світні елементи, чудово підійдуть AcmeLight PVC Stones світні пластикові камені. Вони являють собою відмінну імітацію морської гальки розміром 2-3 см. Камені гладкі, прекрасно миються, безпечні для здоров'я і світяться впродовж 5-6 годин в повній темряві. Ними можна вистилати дно акваріума повністю, а можна робити окремі світні гірки. Краса акваріума без підсвічування в темряві гарантована. Закуповуючи оптом в компанії Acmelight такі камені, можна зробити дрібну фасовку і продавати світні камені окремо або в комплекті з іншим світловим декором.

Іншим світним декором може бути все, що завгодно: глиняні горщики, дерев'яні корчі, пластикові спіралі і замки. Їх Ви можете фарбувати самі і продавати вже світними. Або можете продавати світну фарбу Acmelight™, яка випускається для всіх видів поверхонь. Наприклад, фарбою для скла AcmeLight Glass Classic можна зробити світне нанесення задньої стінки акваріума і вночі він буде радувати господаря акваріума (і можливо його мешканців) блакитним світінням.

Хто буде купувати світний декор

В першу чергу, це любителі живого куточка, які вирішили прикрасити акваріум своїми руками. По-друге, Ви можете налагодити поставки світного декору для акваріума в спеціалізовані магазини. Якщо освоїте друге, то продажі в магазини і торгові точки стануть Вашим гарантованим постійним доходом. Для цього Вам необхідно оформити підприємництво і стати офіційним представником Acmelight в своєму регіоні. Як дилер Ви зможете закуповувати світну продукцію за спеціальними дилерським цінами і користуватися всіма перевагами представника виробника.

Переваги світного декору для акваріума

Головна перевага - у відсутності необхідності електроосвітлення в темряві. З огляду на те, що для підтримки життєздатності рибок в акваріумі постійно працює компресор, то економія хоча б на освітленні теж може бути значною. До того ж, м’яке місячне світіння сприймається рибками як природне і анітрохи не порушує їх життєдіяльність.

Незвичайність світіння в темряві - друга перевага. Це такий декор, який є тільки у обраних. Камені, що світяться і екзотичні риби - прикраса будь-якого приміщення. І навіть звичайні акваріумні риби будуть виглядати богемно в світному акваріумі.

При правильній експлуатації світні предмети і нанесення абсолютно безпечні для здоров'я, тому що не містять шкідливих речовин, що підтверджують сертифікати та гігієнічні висновки.

Ефект світіння в темряві гарантовано може спостерігатися більш 25 років і для нього достатньо щоденної 2-3-х годинний підзарядки від сонячного світла або штучних джерел.

Економіка бізнесу

Наскільки цікавий в економічному сенсі такий бізнес? Думаю, що цікавий, тому що продавши всього 30 кг світних пластикових каменів і 10 літрів фарби можна повністю повернути вкладені кошти і заробити від 800 до 900 Євро.

Ми розглянули один з численних напрямів застосування світної продукції Acmelight™, освоївши який, можна сміливо приступати до наступного. Так створюються багатопрофільні бізнеси, які мають у своїй основі одну і ту ж продукцію.

З питань придбання світної продукції звертайтеся до менеджерів компанії.

Марина БОБРОВА