Всі, хто відкрив свій бізнес або тільки замислюється над відкриттям, знають, що знайти свою нішу на ринку і закріпитися не так то й просто. Як правило, прибуткові та цікаві бізнеси привертають дуже багатьох і потрібно дуже постаратися, щоб виділитися серед сотень, а то і тисяч підприємців. Серйозна конкуренція швидко виштовхує за борт новачків. Бізнес терпить крах, даремно витрачені час і гроші. Ох, як не хочеться так починати!

Але ж можна і по-іншому. Для цього, звичайно, потрібно попрацювати на етапі пошуку своєї теми. Можливостей у світі бізнесу - необмежена кількість. Але домагаються успіху ті підприємці, які вибирають собі ідеї для бізнесу, які підходять за досвідом, навичками і вміннями, бажанням і настроєм.

Фабрика з виробництва світних продуктів АкміЛайт - компанія - виробник інноваційних світних продуктів кілька років тому вийшла з пропозицією робити бізнес разом. Багато підприємців тоді ризикнули почати свою справу з просування і продажу світної фарби і не пошкодували. Робити бізнес в умовах вільної ринкової ніші виявилося легко! Світні продукти, які використовуються в різних сферах: будівництво та ремонт, дизайн та реклама, системи безпеки і евакуації, виробництво сувенірів і посуду, флористика та ін., забезпечують широке поле діяльності для підприємця.

Давно відомий вислів, що перші «знімають вершки». Головне - встигнути стати першим в своєму регіоні. Разом зі зростанням популярності світних продуктів розширюється і географія представництв. Головний секрет успішного бізнесу разом з АкміЛайт - це добре продумана система бізнесу з використанням ексклюзивного продукту гарантованої якості. Компанія пропонує своїм партнерам дилерство, що, в свою чергу, передбачає спеціальні дилерські ціни; технічну, рекламну та консультаційну підтримку; оперативну доставку товару; повний пакет сертифікатів якості та гігієнічних висновків; допомога на етапі старту в пошуку покупців. А це, погодьтеся, дуже важливо для підприємця, який тільки робить свої перші кроки в бізнесі.

Отже, поради з пошуку своєї справи:

  1. Визначтеся з тим, в якій області Ви хотіли б робити бізнес. Наприклад, Ви кілька років працювали в будівництві і знаєте багато секретів, які можуть стати основою для старту.

  2. З'ясуйте для себе, що Вам ближче: торгівля чи виробництво. Якщо відчуваєте в собі навички і прагнення менеджера з продажу, а у Вашому регіоні не так- то і багато компаній, що пропонують цікаві будівельні матеріали, то є сенс розглянути варіант продажу світної фарби. Гарна прибутковість і зростаючий попит забезпечать швидку окупність початкових вкладень, а в подальшому - стійкий прибуток.

  3. Важливий момент на етапі попереднього планування - це пошук місця торгівлі. Щоб «потрапити в точку» можна звернутися за допомогою до професіоналів, можна задати питання менеджерам Acmelight. У компанії розроблено оптимальний пакет для відкриття торгової точки, в тому числі - поради по оформленню й наповненню.

  4. Складіть бізнес план самостійно або скористайтеся порадами менеджерів Acmelight. Зіставте витрати по бізнес плану з наявними в розпорядженні вільними коштами. Врахуйте, що для того, щоб світний бізнес запрацював на повну силу, необхідно мінімум 3 місяці. Будьте готові до витрат в цей період.

  5. Якщо Ви виконали всі попередні заходи і розумієте, що готові продавати світні продукти Acmelight™, то можете сміливо обговорювати умови співпраці, укладати Дилерський договір і занурюватися в чарівний, дивовижний, а головне прибутковий світ власної справи. Отримуйте задоволення від зусиль і роботи на себе!

Інформацію з питань дилерства в своєму регіоні можна отримати у менеджерів Acmelight.

Марина БОБРОВА