Якось мені довелося побувати на незвичайному турнірі по світному бадмінтону. Я вам скажу, що вражень мені вистачило надовго. Але згадався він мені тоді, коли ми з колективом придумували як нестандартно провести корпоративний захід на природі.

Співробітників наших, вже розпещених різного роду видовищами, здивувати складно і завдання стояло непросте. Колектив у нас в основному молодий і спортивний і тому всі ідеї крутилися навколо спортивних заходів. Але звичайні змагання якось не надихали. Мої спогади про світний турнір так розбудили уяву хлопців, що ми вирішили зробити відразу кілька світних майданчиків на підвідомчій турбазі (і спортбазі одночасно). Вибрали для світних турнірів футбол, баскетбол і, звичайно, бадмінтон. Охочих взяти участь виявилося більш ніж достатньо. Керівництво підтримало нашу ідею і запропонувало ще запросити наших партнерів, але не говорити їм заздалегідь про те, що ми організовуємо світні турніри, а вказати в запрошенні, що всі змагання будуть проходити в повній темряві.

Як ми робили світні майданчики

Звичайно, в першу чергу ми «полізли» в інтернет і зібрали інформацію про постачальників світних фарб. Їх виявилося не так вже й багато, тому вивчити їх номенклатуру не склало особливих труднощів. Зупинили свій вибір на світних фарбах Acmelight™. По - перше, у виробника досить широка номенклатура, по-друге є їх дилер в місті, який знаходиться недалеко від нашого. Дилер запропонував разом з поставкою провести роботи з фарбування, але нам захотілося зробити це самим.

Що ми вирішили пофарбувати? Спортивний інвентар та обладнання: м'ячі, ракетки, волани, ворота, баскетбольні кільця. Вирішили зробити світною розмітку на полях і нанести фірмову символіку на спортивну форму. Фарбу отримали швидко і почали освоювати премудрощі нанесення.

Компанія у нас будівельна, проблем з краскопультами і фахівцями не було. Ворота і кільця пофарбували світною фарбою по металу AcmeLight Metal. Спортивні зали для мініфутболу та баскетболу закриті і мають дерев'яну підлогу. Тому для розмітки полів використовували AcmeLight Wood для дерев'яних поверхонь, а ось гру в бадмінтон вирішили організувати на пляжі. Для того, щоб позначити світні кордону поля, придумали пофарбувати пластикові пляшки фарбою AcmeLight Plastic, яка залишилася після фарбування воланів.

Футболки разом з фарбою AcmeLight Textile віднесли до фахівців, які і зробили нанесення шовкотрафаретним способом. М'яч для футболу знайшли старенький, але шкіряний з шорсткою поверхнею. Пофарбували його самі теж залишками фарби по текстилю.

Підготовчої роботи провели чимало і залишилося призначити дату і розіслати запрошення гостям.

Як ми робили запрошення

Креативити так креативити до кінця - вирішили ми. Тим більше бюджет, виділений керівництвом, дозволяв це робити. Запрошених гостей у нас набиралося чоловік 50. Звернувшись до дилера Acmelight ми закупили пачку (50 аркушів) світного паперу формату А4. Текст складали цілий день, тому що хотілося заінтригувати, але нічого не розповідати наперед. Роздрукували по 2 запрошення на 1 аркуші на звичайному офісному принтері. Розрізали, запечатали в конверт і написали інструкцію: відкрити конверт, дістати лист-запрошення, покласти його на підвіконня і прочитати його після того, як настане ніч. Згодом наші гості вирішили, що їх запросили на якийсь квест.

Решту аркушів використовували для роздруківки стрілок, піктограм і покажчиків, які необхідно було розмістити по всій території спортбази для безпечного переміщення відпочиваючих в темряві.

Як пройшли незвичайні змагання

І ось настав довгоочікуваний день. Сказати, що ми хвилювалися - це не сказати нічого. Особливо хвилювалася я, тому що загальна ідея таких світних турнірів належала мені, та й бюджет на це було виділено немаленький. Дуже хотілося, щоб зусилля і витрати виправдалися відмінним настроєм і незвичайними враженнями.

Від виробника ми знали, що світна поверхня буде світитися після підзарядки сонячним світлом або штучними джерелами світла. Зали наші добре освітлюються через величезні вікна під стелею. Інвентар та футболки до вечора ми розташували на сонці на балконах.

У першій половині дня у нас проходила підсумкова конференція за півроку роботи. Після обіду нам запропонували трохи відпочити і новий збір був призначений на 22 годину на головному майданчику.

І ось тут все і почалося ... Ведучий представив команди, урочисто вручив футболки для членів команд капітанам, запропонував їх надіти. І тут погасли прожектори. І тільки логотип нашої компанії на прапорі та кілька десятків логотипів на футболках світилися в темряві. Я вам скажу - видовище вражає! Якось відразу почуття гордості за компанію (у всякому разі у мене) не просто прийшло, воно нахлинуло до сліз на очах.

Грали ми майже до світанку. Ніхто не відчував втоми, тому що незвичайні відчуття давали енергію і заряд. Було дуже прикольно не бачачи осіб, а тільки світний логотип на футболці, світні контури поля і світне спортивне обладнання дотримуватися правил гри. Вражень - на рік, а може і на все життя! Загалом, раджу! Не шкодуйте сил і засобів на позитивні емоції.

Додатково скажу, що все світні нанесення (крім нанесення на м'яч) витримали випробування ударами. Світіння було всю ніч, але ми, за рекомендацією дилера AcmeLight, брали білу фарбу, яка світить найкраще.

Всі залишилися задоволені, а це головне!

Нічні розваги - ідея для бізнесу для агентств з організації свят

А чому б і не спробувати! Можна організовувати нічні світні турніри практично з усіх видів спорту, а в закритому приміщенні - і вдень. І це можуть бути не тільки групові змагання, а й розваги типу лабіринтів в розважальних центрах для дорослих і дітей. Ідея приваблива своєю новизною і незвичністю. Головне, провести хорошу підготовчу роботу.

З усіх питань придбання світної фарби звертатися до менеджерів Acmelight.

Марина БОБРОВА