Будівництво не зупиняється навіть у кризовий час і тому, будівельний бізнес - цікавий напрямок докладання зусиль майстрів, які володіють будівельними спеціальностями.

lak dla nogtey lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1 lak dla nogtey1Багато фахівців мріють про відкриття своєї справи, але їх зупиняє страх конкуренції з великими будівельними компаніями.
Щоб зробити успішний старт майбутньому підприємцю потрібно володіти великим капіталом або почати працювати в новому перспективному напрямку, де попит на продукцію та послуги може бути великим, а конкуренція поки незначна.
Продаж і використання світної продукції тм Acmelight в будівництві - це цікава бізнес-ідея з вкладеннями до 10 тисяч Euro.
Деякі приклади ідей застосування світної продукції (світних фарб, штукатурок, заповнювачів швів, світних каменів тощо) будівельною компанією інноваційного спрямування:

- Оформлення інтер'єрів та екстер'єрів нічних клубів, розважальних центрів, дитячих ігрових майданчиків, центрів дозвілля, цирків і концертних майданчиків, паркових зон тощо.

- Фарбування виробів спеціального призначення (огорожі, люки, таблички).
- Оформлення інтер'єрів квартир і офісів («зоряне небо», фарбування дверних прорізів, вимикачів тощо).

- Прийом замовлень для художників - оформлювачів (світні малюнки на стінах і стелях, інших елементів інтер'єру).

- Виконання загальнобудівельних робіт з використанням світної продукції в ландшафтному дизайні («місячні доріжки», світні скульптури та альтанки)

- Інтер'єр торгових трейлерів, прогулянкових трамвайчиків і катерів тощо.

Потенційні покупці:
Великі та середні будівельні компанії, окремі замовники - компанії і фізичні особи.

Початкові вкладення: витрати на відкриття підприємництва, оренда невеликого офісного приміщення (до 10 кв. м) з оформленням демонстраційної кімнати (надаємо всі необхідні зразки для облаштування); закупівля світної продукції в необхідному асортименті на суму від 5000 Euro (спеціальні дилерські ціни); створення привабливого сайту (надаємо допомогу); реклама та поліграфія (надаються приклади і макети); зарплата будівельників, менеджера і дизайнера.

Рекомендована націнка на світну продукцію: від 50% до 150% залежно від напрямку, категорії покупців (кінцевий або посередник) і домовленості з партнерами.

Як рекламувати і продавати продукцію:
Як і всі послуги в сфері будівництва та декору: оголошення, статті, відвідування потенційних клієнтів. Можна зробити альбом фотографій для демонстрації на виїзді, а також зробити листівки, флаєри, буклети і роздавати потенційним покупцям (витрати, наприклад, на 1000 листівок - до 30 Euro). Наша компанія надасть Вам шаблони листівок, варіанти «працюючих оголошень» і цікаві фотографії продукції та результатів її застосування, а також сертифікати якості та гігієнічний висновок на продукцію.

Демонстраційне приміщення - невелика (2 кв. м) темна кімната, в якій Ви зможете розташувати зразки готової продукції, фарбувань по різних поверхнях. Наявність наочного матеріалу просто необхідно, позаяк замовник повинен спочатку розуміти, який ефект він отримає в результаті фарбування або ін. застосування.
Компанія Acmelight проводить навчальні майстер-класи для майстрів-будівельників, а також надає докладні друковані та відео-інструкції по нанесенню світної фарби, декоративних штукатурок, світних заповнювачів швів, виготовлення декоративних стель, світних доріжок тощо.

Для закупівлі продукції за спеціальними дилерським цінами Вам необхідно укласти договір з компанією Acmelight. Вам буде надано сертифікат офіційного дилера Acmelight і Ви будете єдиним продавцем світної продукції у Вашому місті.