Для малого і середнього бізнесу

Виробники пакувальної продукції або ж компанії, які думають про дизайн товарів. Прийшов час розповісти, як зробити товар на 75% помітніше без великих фінансових вкладень.

Почати свою справу мріють багато, але далеко не у всіх виходить. І причина тут не у відсутності коштів, а в помилковому підході до самого процесу. Багато підприємців-початківців при виборі напрямку діяльності йдуть вже протоптаною стежкою і починають пропонувати те, що вже роблять багато. Численна і часом досить сильна конкуренція зводить нанівець всі зусилля і бізнес просто згасає. Що ж робити? Відповідь очевидна - шукати унікальний продукт на ще не зайнятих ринкових нішах. Так, таких продуктів небагато і зусиль на просування необхідно витратити більше, але в результаті Ви зможете запропонувати те, чого немає в інших. А значить - виділитися, що важливо на початковому етапі.

Всі, хто відкрив свій бізнес або тільки замислюється над відкриттям, знають, що знайти свою нішу на ринку і закріпитися не так то й просто. Як правило, прибуткові та цікаві бізнеси привертають дуже багатьох і потрібно дуже постаратися, щоб виділитися серед сотень, а то і тисяч підприємців. Серйозна конкуренція швидко виштовхує за борт новачків. Бізнес терпить крах, даремно витрачені час і гроші. Ох, як не хочеться так починати!

Якось мені довелося побувати на незвичайному турнірі по світному бадмінтону. Я вам скажу, що вражень мені вистачило надовго. Але згадався він мені тоді, коли ми з колективом придумували як нестандартно провести корпоративний захід на природі.

Пересування транспортних засобів і людей в темний час доби пов'язане з небезпекою виникнення ДТП. Як мінімізувати ризики? Як зробити видимим рухомий предмет, людину або тварину.

Так, звичайно, цікавим і незвичайним! Таким, щоб туди хотілося приходити знову і знову! Покажемо це на прикладі розважального центру Ілюзіон в Киргизстані, де творча команда фахівців зуміла за допомогою світних фарб зробити супер розважалівку і для дітей і для дорослих.

Той, хто бачив, як світиться в темряві плитка у ванній, той мене зрозуміє. Ефект вражає і в повній темряві досить звичайна ванна кімната стає казковою. І в голові починає крутитися одне питання - де продають таку плитку? А адже саме Ви і можете стати постачальником такого незвичайного будівельного матеріалу!

Не так багато існує бізнесів, де при мінімальних вкладеннях можна отримати швидкий прибуток. Серед таких - новий вид рекламного бізнесу - реклама на асфальті. Потенційних замовників - десятки тисяч, а потенційно зацікавлена в потрібної інформації аудиторія - мільйони пішоходів, які багаторазово переміщуються по вулицях уздовж реклами на асфальті.

Якщо Ви мене запитаєте чи можливо заробити на шнурках понад 5000 доларів на місяць, то я скажу - звісно можливо! Але не на звичайних шнурках, а на світних.

Заробіток у курортний сезон

Літо - це завжди розпал будівельних робіт. І хоча роботи з підготовки пляжів і зон відпочинку вже, як правило, проведені до травня, є такі, які виконати ніколи не пізно.

Будь-який підприємець, який вже відкривав свій бізнес, підтвердить, якою б не була привабливою бізнес-ідея, успіх її реалізації на 80% залежить від Вашої власної активності, професіоналізму.

Немає такого міста, де не було б станцій СТО, і немає такого водія, який жодного разу не користувався їхніми послугами. Набір послуг в різних СТО практично однаковий, різниця тільки в якості, рівні

Сфери застосування світної продукції Acmelight™ різноманітні і, звичайно, є пропозиція для поліграфії. Для цієї пропозиції застосовується світний фотопапір і світна плівка оракал.

Відповідно до проведених досліджень ринок рекламної продукції знаходиться в стадії стабільного зростання, тому що в гонитві за покупцями компанії шукають все більш цікаві способи створення лояльності.

Будівництво не зупиняється навіть у кризовий час і тому, будівельний бізнес - цікавий напрямок докладання зусиль майстрів, які володіють будівельними спеціальностями.